BIG TOR , BENNICA, CAME, FAAC, PORTOS - KIELCE

 

Bramy BIG TOR

BIG TOR jest najstarszym wiodącym producentem bram segmentowych. Misją firmy BiG TOR jest rozwój, poprzez lepsze wypełnianie potrzeb klienta w zakresie produktów budowlanej stolarki otworowej. Od 1996 roku zajmuje się wytwarzaniem bram przemysłowych jak i bram garażowych oraz szerokiej palety produktów zakresu zamknięć miękkich i twardych budowlanej stolarki otworowej, stanowiących wyznacznik najlepszych trendów jakości w zakresie techniki bramowej i systemów przeładunkowych.

Dzisiaj oferta BIG TOR to bramy segmentowe przemysłowe, segmentowe bramy garażowe, a także bramy i kraty rolowane, bramy składane, bramy wahadłowe i zasłony wstęwe. BIG TOR to także bramy szybkobieżne, rampy, uszczelnienia przeładunkowe oraz bogata oferta automatyki bramowej.

Bramy BIG TOR powstają w Polsce. Gwarancję jakości bram BIG TOR stanowi wieloletnie doświadczenie, rzetelność załogi produkcyjnej oraz starannie dobrane źródła dostaw komponentów spełniających wysokie wymogi w zakresie bezpieczeństwa i standardów jakościowych, obowiązujących w krajach Unii Europejskiej.

To dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii i know-how właśnie w Polsce, od lat BIG TOR potrafi zaoferować bramy i kraty oraz inne produkty techniki bramowej i przeładunków wysokiej jakości i trwałości. W trosce o najwyższy standard obsługi oraz pełną satysfakcję bram BIG TOR i innych urządzeń w całym okresie ich eksploatacji – tak technika bramowa jak i systemy przeładunkowe BIG TOR – dostępne są za pośrednictwem sieci wyspecjalizowanych, sprawdzonych firm handlowo-usługowych. Lokalni partnerzy handlowi BIG TOR nie tylko są obiektywnym ekspertem w procesie optymalizacji wyboru odpowiedniej bramy segmentowej czy też bramy rolowanej, odpowiedniego uszczelnienia przeładunkowego czy też odpowiedniej rampy do określonych potrzeb. To właśnie lokalni partnerzy handlowi BIG TOR są gwarantem zachowania fabrycznych cen, ale również oferują fachowe usługi montażu i serwisu bram segmentowych i innych urządzeń w każdym okresie eksploatacji. Ponadto niebagatelną zaletą tak tworzonej oferty bram i przeładunków jest szybki dostęp oraz taniość i części zamiennych; dzięki temu np. przykra kolizja wózka widłowego z bramą przemysłową lub ciepłą bramą garażową w obiekcie przemysłowym lub domku jednorodzinnym ulokowanym nawet w najdalszym zakątku kraju, nie musi oznaczać wielodniowego oczekiwania na absurdalnie drogie części zamienne.

Wieloletnie, intensywnie eksploatowane bramy przemysłowe i garażowe BIG TOR, a dalej szeroko rozumiane systemy bramowe i przeładunku, stanowią najlepsze świadectwo jakości, solidności i trwałości. BIG TOR jako ambitny producent stara się doskonalić i rozwijać swoje produkty z zakresu techniki bramowej jak i systemów przeładunkowych, tak by jak najpełniej odpowiadały rosnącym potrzebom klientów

Zespół BiG TOR świadomy jakości swoich bram sementowych i innych urządzeń z zakresu techniki bramowej i przeładunku z dumą podpisuje się pod każdym produktem, a uzyskane atesty i aprobaty legitymizują BiG TOR jako producenta wyrobów spełniających wymagania norm rynku budowlanego.

 

Bramy BENNICA

BENNICA istnieje na rynku światowym od ponad 30 lat. Od roku 2013 BENINCA otrzymała Certyfikat potwierdzający, że wszystkie produkty powstają. Tylko we Włoszech, co wyróżnia nas spośród pozostałych producentów którzy produkują automatykę do bram w Chinach. Linie montażowe BENINCA są zorganizowane w taki sposób, że obok siebie produkowane są siłowniki z tej samej grupy produktowej co umożliwia szybką dystrybucję komponentów . Poza tym taki system ułatwia kontrolę jakościową, jak również dzięki kodowi przypisanemu tej samej grupie produktowej, pozwala szybko i bezbłędnie tworzyć stany magazynowe. Bezpośrednio na linii produkcyjnej produkty testowane są pod względem prawidłowego działania, jak również rezystancji izolacji i uziemienia przewodów przed zapakowaniem produktu. Unikalne wyniki każdego siłownika zapisywane są w komputerze i analizowane przez naszych techników.

Funkcje siłowników oraz central:

ESA SYSTEM BENINCA

Innowacyjny, opatentowany system oszczędności energii w trybie czuwania. ESA SYSTEM pozwala oszczędzić do 250KW rocznie w standardowej instalacji rezydencyjnej,zgodnie z dyrektywamiUnii Europejskiej.

STC SYSTEM BENINCA

Inteligentny system dynamicznie obliczający i dostosowujący moc urządzenia do istniejących warunków. W standardowych rozwiązaniach wartość mocy zapamiętywana jest w fazie autouczenia i nie zmienia się w późniejszym trybie pracy. STC SYSTEM poprzez dynamiczne sterowanie mocą pozwala na płynną zmianę mocy i dostosowanie jej do aktualnych (zmieniających się w czasie) warunków. Dzięki poprawnemu doborowi mocy pozwala również na zmniejszenie zużycia energii jak i niwelowaniu błędów systemu amperometryczngo. System jest więc w s tanie dostosować moment obrotowy do rzeczywistych potrzeb. STC SYSTEM pomaga przezwyciężyć problemy związane ze zużywaniem się urządzenia podczas eksploatacji, jak również ze zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi . Jest pomocny w fazie programowania ale przede wszystkim podczas użytkowania.

ENCODER BENINCA

Zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania podczas ruchu siłownika. Enkoder wykrywa przeszkody znajdujące się w świetle bramy, powoduje zatrzymanie i odwrócenie pracy siłownika..

FALOWNIK BENINCA

Pozwala na zmianę prędkości siłownika, zarówno w fazie przyspieszenia, jak i hamowania bez utraty mocy silnika.Zapewnia precyzyjną regulację pracy siłownika i zabezpiecza przed zgnieceniem.

ADVANTOUCH BENINCA

Kompatybilność z urządzeniem ADVANTOUCH. Urządzenie pozwala na tworzenie spersonalizowanej bazy danych pamięci odbiornika, np.: tworzenie szczegółowych list użytkowników pilotów (imię, nazwisko, telefon itd.), umożliwIa szerokie zarządzanie pamięcią odbiornika, usuwanie poszczególnych użytkowników, blokowanie, dodawanie do pamięci i wiele innych.

SYSTEM AUTOKALIBRACJI BENINCA

System automatycznej kalibracji parametrów urządzenia ułatwia montaż i czynności związane z przeglądem technicznych urządzenia. System automatycznie dostosowuje parametry urządzenia, np.: czas niezbędny na otwarcie i zamknięcie bramy (droga przejazdu); automatyczna regulacja urządzeń zabezpieczających (amperometryka).

SERWIS

Możliwość ustawienia liczby cykli, po której konieczne jest dokonanie przeglądu serwisowego. Konieczność przeglądu sygnalizowana jest przez lampę sygnalizacyjną, 10 sekund po każdym pełnym cyklu urządzenia.

 

CAME

CAME od 1972 roku, czyli od momentu powstania firmy, Came Cancelli Automatici, oprócz rozwoju systemów automatyki domowej oraz systemów antywłamaniowych, produkuje najszerszą gamę automatyki do bram rezydencjalnych i przemysłowych, automatyki do parkingów i kontroli dostępów. Obecnie firma, nastawiona na nieustanną innowację i ostrożne nabywanie nowych marek i specjalizacji, dysponuje gruntownym doświadczeniem w zakresie całkowitej kontroli domu (automatyka – systemy antywłamaniowe – automatyka domowa), w zakresie systemów do rozległych obszarów skupisk ludzi, w zakresie zarządzania obszarami miejskimi i przestrzeniami publicznymi, oferując zintegrowane rozwiązania dostosowane do wszelkich wymogów przepisowych oraz monitorowanie przepływu i dostępu.

Dzięki niezwykłej elastyczności, integracji i adaptacji swoich urządzeń firma Came przeszła od prostego układu napędowego do bram do rozwiniętej i globalnej koncepcji automatyki, która jest w stanie koordynować wszystko to, co można zautomatyzować w domu i poza jego murami, w pracy oraz w różnorodnych obszarach miejskich lub obszarach skupisk ludzi. Wszystkie urządzenia napędowe zostały opracowane z myślą o ludziach, aby poprawić i ułatwić ich codzienne życie. A także, aby zapewnić dobrą jakość życia, w którym dzięki rozwiązaniom, prostocie, wygodzie i swobodzie ruchu znikają wszelkie przeszkody. W naszej działalności bierzemy również pod uwagę problemy osób starszych i niepełnosprawnych.

 

FAAC

FAAC w Polsce produkty Firmy FAAC obecne są od 1998 roku i znane są ze swej trwałości oraz niezawodności. Są w stanie sprostać różnorodnym oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

Priorytetem Firmy FAAC jest także bezpieczeństwo i zapobieganie ewentualnym wypadkom związanym z automatycznym działaniem bram, drzwi i zapór. Bezpieczeństwo gwarantuje technologia hydrauliczna- uznana w świecie za najbezpieczniejszą, jak również dostosowanie wyrobów FAAC do standardu UNI 8612, oraz najnowszych europejskich wymagań dla uzyskania znaku CE.

Firma FAAC rocznie produkuje ponad 300 tysięcy napędów, a wszystkie są zgodne z normami europejskimi gwarantowanymi przez powszechnie uznane instytucje. Najpopularniejsze napędy to FAAC 414 i FAAC 740. FAAC jest niekwestionowanym liderem w sektorze automatyki w całej Europie i od 1965 roku oferuje swoim klientom najlepszy produkt zaznaczając, iż jest to “automatyka na całe życie”

Misją firmy FAAC jest Projektowanie, konstruowanie i dostarczanie najbezpieczniejszych i najbardziej niezawodnych rozwiązań, związanych z wszelkiego typu potrzebami w automatyce i kontroli dostępu w ruchu pieszym i samochodowym, zarówno w kontekście biznesowym, jak i rezydencjalnym.

 

PORTOS

PORTOS wielkopolski producent wysokiej jakości rolet okiennych – powstała na początku lat 90-tych w Kaliszu. Od początku swego istnienia zajmuje się produkcją i sprzedażą rolet zewnętrznych. Intensywny i dynamiczny rozwój firmy PORTOS oraz duże nakłady inwestycyjne pozwoliły stać się jednym z wiodących polskich producentów rolet. Zakup nowoczesnych maszyn i technologii do produkcji rolet umożliwił zaoferowanie klientom wysokiej jakości produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Obecnie firma PORTOS zajmuje około 45.000m2. W roku 2009 dokonaliśmy zakupu gruntu o łącznej powierzchni 20.000m². Rok później został na nim wybudowany nowy obiekt o powierzchni 7.000m2. Kolejne inwestycje budowlane miały miejsce na początku 2011 roku. Wtedy do użytku oddano następne hale. Powierzchnię magazynów zwiększono o ponad 10 000 m². Pozostały grunt zostanie przeznaczony na parkingi, miejsca załadunku, itp.

Firma dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Celem firmy PORTOS jest szeroko pojęty rozwój i maksymalna satysfakcja klientów. Własny transport i sprawna logistyka zapewnia błyskawiczną dostawę na wyznaczone przez kupującego miejsce.

Mapa dojazdu

Kontakt

HORHE Hubert Nizioł
28-100 Busko Zdrój
ul. Krakowska 54
Zbludowice
NIP: 655 181 69 99

 

Bezpłatne konsultacje i wyceny!
tel.: 503 050 076
horhebramy@gmail.com